stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Nábory

informace o náboru do oddílu softballu

informace o náboru do oddílu volejbalu

podrobnosti o našich partnerech

Oslavy 100 let

Dne 28.9.2002 uspořádala Tělocvičná otevreni hriste jednota Sokol Pouchov oslavy 100. výročí svého založení spojené se slavnostním otevřením nových volejbalových kurtů, které byly zbudovány s finančním přispěním ČOS. Přestřižení pásky provedl osobně primátor města Hradec Králové Oldřich Vlasák spolu se starostkou jednoty Růženou Dítětovou.

Taktéž bylo slavnostně otevřeno otevreni hriste2 hřiště pro veřejnost, které bylo vybudováno za přispění města, a mělo by sloužit nejen občanům Pouchova.

V průběhu dne byl uspořádán turnaj softballistů a bylo sehráno několik přátelských zápasů ve volejbale. V sokolovně bylo možné shlédnout prezentaci fotografií z historie pouchovského Sokola, která byla doplněna otevreni hriste3 o výstavu vzácných historických dokumentů.

Na závěr dne zahrála pozvaná hudba k tanci a poslechu. Pamětníci a bývalí sokolové ocenili tuto oslavu a rádi si zavzpomínali na stavbu sokolovny a na svou bohatou sokolskou činnost.

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXI mk