stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Nábory

informace o náboru do oddílu softballu

informace o náboru do oddílu volejbalu

podrobnosti o našich partnerech

Aktuálně Rozvrh hodin pro všestrannost 2021/22 a pravidla pro cvičení ZDE

pravidla pro účast na sportování

Žáci FALCONS HK po roce opět na bedně ... (21.9.2021)

foto k článkuStejně jako v loňské sezóně se mladí hráči softballu FALCONS HK probojovali do finálového turnaje Ligy žáků, který se konal 17.-19.9.2021 v Brně. A stejně jako loni získali medaili. Jedinou (a určitě příjemnou) změnou je, že si oproti loňsku o jedno místo polepšili, a do Hradce tak přivezli stříbro! »»

O pohár starosty města Náchoda - volejbalový turnaj mládeže ... (5.9.2021)

foto k článkuOpět po roce se vydalo naše družstvo mladých volejbalistek do Náchoda, aby zde absolvovalo přípravný turnaj "O pohár starosty". Tým složený ze dvou juniorek a sedmi kadetek nakonec obsadil 5. místo. »»

Falcons na Hradeckých sportovních hrách Decathlonu ... (4.9.2021)

foto k článkuOdkaz na článek uveřejněný na svazových stránkách softballové asociace o jedné z prázdninových aktivit mládežnického oddílu. »»

Soustředění volejbalového oddílu - Dobruška 2021 ... (28.8.2021)

foto k článkuOpět po roce se mládežnická družstva našeho volejbalového oddílu vydala do nedaleké Dobrušky, aby zde hráčky absolvovaly tradiční start volejbalové sezóny - letní soustředění. »»

Aktuální situace kolem stavby nové haly ... (3.8.2021)

foto k článkuNa odkazu uvnitř zprávy si můžete přečíst článek popisující aktuální situaci kolem nové haly (foto - zdroj: hradeckralove.org) »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXI mk