stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Nábory

informace o náboru do oddílu softballu

informace o náboru do oddílu volejbalu

podrobnosti o našich partnerech

Aktuálně Rozvrh hodin pro všestrannost 2021/22 a pravidla pro cvičení ZDE

Festival barevného minivolejbalu v hale Slavie ... (24.10.2021)

foto k článkuV neděli 24.10.2021 vyrazily naše nejmladší volejbalistky do haly hradecké Slavie, aby se zde zúčastnily festivalového turnaje v barevném minivolejbalu. Pro většinu našich děvčat se jednalo o turnajovou premiéru, když s volejbalem začaly až letos v září. »»

Sokolský běh republiky ... (24.10.2021)

foto k článkuV sobotu 23.10. se na atletickém stadionu Sokola Hradec Králové uskutečnil tradiční sokolský běh republiky, kterého se zúčastnili i členové a členky našich mládežnických družstev softballu a volejbalu. »»

Žáci FALCONS HK po roce opět na bedně ... (21.9.2021)

foto k článkuStejně jako v loňské sezóně se mladí hráči softballu FALCONS HK probojovali do finálového turnaje Ligy žáků, který se konal 17.-19.9.2021 v Brně. A stejně jako loni získali medaili. Jedinou (a určitě příjemnou) změnou je, že si oproti loňsku o jedno místo polepšili, a do Hradce tak přivezli stříbro! »»

O pohár starosty města Náchoda - volejbalový turnaj mládeže ... (5.9.2021)

foto k článkuOpět po roce se vydalo naše družstvo mladých volejbalistek do Náchoda, aby zde absolvovalo přípravný turnaj "O pohár starosty". Tým složený ze dvou juniorek a sedmi kadetek nakonec obsadil 5. místo. »»

Falcons na Hradeckých sportovních hrách Decathlonu ... (4.9.2021)

foto k článkuOdkaz na článek uveřejněný na svazových stránkách softballové asociace o jedné z prázdninových aktivit mládežnického oddílu. »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXI mk